Kontakt

Pomp Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

43-100 Tychy

ul. Zakątek 6

NIP: 6462971712

email: biuro@serwispomp.eu

Formularz kontaktowy

Pomp Serwis Centrala

43-100 Tychy

ul. Przemysłowa 60

email: biuro@serwispomp.eu


Godziny otwarcia oddziału:
od 7:00 do 16:00

Dział handlowy - obsługa klienta

Ania

Telefon: 508 222 476

Email: biuro@serwispomp.eu

Realizacja zamówień, logistyka

Aneta

Telefon: 516 824 553

Email: magazyn@serwispomp.eu

Dział urządzeń budowlanych

Sławek

Telefon: 511 864 136

Email: slawek@serwispomp.eu

Dział reklamacji

Milena

Telefon: 504 419 984

Email: reklamacje@serwispomp.eu

Dział urządzeń przemysłowych 

Zbyszek

Telefon: 508 713 530

Email: zbyszek@serwispomp.eu

 

Marta

Telefon: 573 488 925

Email: marta@serwispomp.eu

Wynajem urządzeń

Karol

Telefon: 506 086 211

Email: karol@serwispomp.eu

Dział urządzeń budowlanych, elektronarzędzia

Marcin

Telefon: 505 801 556

Email: marcin@serwispomp.eu

Dział inwestycji i projektów

Michał

Telefon: 513 128 976

Email: michal@serwispomp.eu

Dział księgowy

Agnieszka

Telefon: 504 419 984

Email: ksiegowosc@serwispomp.eu

Dział kredytów i rat

Bianka

Telefon: 504 867 387

Email: bianka@serwispomp.eu

Dział pian poliuretanowych

Telefon: 504 664 565

Email: pmc@serwispomp.eu

Dział finansowy

Iwona 

Telefon: 504 419 835

Email: iwona@serwispomp.eu

Pomp Serwis oddział wielkopolski

60-691 Poznań

ul. Obornicka 289

email: poznan@serwispomp.eu


Godziny otwarcia oddziału:
od 8:00 do 16:00

Dział handlowy - obsługa klienta

Jakub

Telefon: 501 942 255

Email: poznan@serwispomp.eu

Dział urządzeń przemysłowych

Jakub

Telefon: 508 202 911

Email: przemysl@serwispomp.eu

Wynajem urządzeń

Alan

Telefon: 504 419 937

Email: alan@serwispomp.eu


Dział urządzeń budowlanych

Michał

Telefon: 508 202 517

Email: budownictwo@serwispomp.eu

Pomp Serwis oddział mazowiecki

05-816 Michałowice, Warszawa

al. Jerozolimskie 285

email: biuro.wawa@serwispomp.eu


Godziny otwarcia oddziału:
od 8:00 do 16:00

Dział handlowy - obsługa klienta

Joanna

Telefon: 510 795 712

Email: biuro.wawa@serwispomp.eu

 

Aleksandra

Telefon: 502 556 947

Email: aleksandra.wawa@serwispomp.eu

Dział urządzeń budowlanych

Adam

Telefon: 601 613 550

Email: adam.wawa@serwispomp.eu

Pomp Serwis oddział pomorski

81-061 Gdynia

ul. Hutnicza 12

email: biuro.gdynia@serwispomp.eu


Godziny otwarcia oddziału:
od 8:00 do 16:00

Dział handlowy - obsługa klienta

Joanna

Telefon: 530 613 550

Email: biuro.gdynia@serwispomp.eu

 

Dział urządzeń budowlanych

Kacper

Telefon: 573 488 928

Email: kacper@serwispomp.eu