Pomp Serwis powstało dla ludzi ceniących sobie najwyższą jakość oraz profesjonalną opiekę zarówno przed, jak i pozakupową.

W naszej ofercie znajdziecie agregaty budowlane, elektronarzędzia i akcesoria budowlane, a także rozwiązania dla przemysłu.

Nasz zespół zajmuje się sprzedażą, serwisem, wynajmem, projektowaniem i montażem urządzeń budowlanych i przemysłowych oraz szkoleniami indywidualnymi jak i grupowymi.

Ponadto zajmujemy się doradztwem i doborem sprzętu dla każdego indywidualnie, starając się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, nie ograniczając współpracy do jednego dostawcy.

Każda z tych firm ma coś lepszego od innej, a my wybieramy to, co najlepsze.

W naszej ofercie znajdziecie agregaty i elektronarzędzia takich marek jak Graco, Devilbiss, Małek, Knauf PFT, Festool czy Mirka, a także narzędzia i akcesoria L’outil Parfait, Motive, Bihui, Pro-Fit, Distar, Wooster, Lena Lighting, EDMA, Słowik i Solid.

Prowadzimy kanał na Youtube

Pokazujemy jak naprawić, uruchomić i dbać o agregat, a także prezentujemy nowości w branży budowlanej. Jesteśmy również na Allegro oraz Merxu, aby jeszcze łatwiej było zrobić u nas zakupy.

Zobacz Youtube

Pomoc i doradztwo przed zakupem urządzenia

W każdym naszym oddziale kupisz sprzęt budowlany, uzyskasz pomoc w razie awarii agregatu, wypożyczysz agregat i elektronarzędzia oraz uzyskasz fachowe doradztwo przed zakupem urządzenia.

Szkolenia

W oddziałach Tychy, Oborniki Śląskie, Warszawa i Gdynia możesz zapisać się na szkolenie z technik natryskowych na symulatorze malowania Pro-Maestro.

Pomagamy przedsiębiorstwom korzystającym w swoim procesie technologicznym z urządzeń natryskowych, oraz tym, co mają zamiar korzystać z technik lakierniczych do nakładania powłok ochronnych.

Naszym celem jest utrzymywanie urządzeń natryskowych na poziomie zapewniającym niezawodność oraz najwyższą jakość powłok nimi nakładanych. Podpisujemy umowy serwisowe na sprzęt natryskowy i pompy przemysłowe, który w ustalonym czasie przeglądamy.

Naszą domeną są rozwiązania do natrysku systemów dwukomponentowych, o krótkim czasie żywotności, wykorzystywanych do malowania powierzchni farbami chemoodpornymi (zbiorniki na chemie, akceleratory, kominy), jak również do malowania farbami przeznaczonymi dla przemysłu gazowniczego (malowanie zbiorników, gazociągów, armatury), Farby takie posiadają 100% zawartości części stałych i dlatego potrzebują specjalistycznych rozwiązań.

Kupuj w Pomp Serwis i
zostań profesjonalistą