Problem z Planex 2! Co zrobić, aby dobrze szlifował?

  (0)
Mamy rozwiązanie dla Ciebie i Twojego Planexa 2. Nowa przekładka z tworzywa, która załatwia temat: HIGH QUALITY PLANEX 2

Masz problem z PLANEX 2?

Chcesz dowiedzieć się co zrobić, aby dobrze szlifował?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Proste - nie znaczy tanie, ponieważ nasi Partnerzy spędzili nad tym rozwiązaniem dużo czasu i poświęcili mnóstwo energii.

Od momentu premiery szlifierki Planex 2, a minęły już 2 lata, firma Festool wprowadziła do szlifowania miękkich gładzi dodatkową przekładkę, która częściowo spełniła oczekiwania klientów na świecie.

Polski rynek i polscy wykonawcy sygnalizowali jednak, że potrzebują czegoś więcej, chcąc, aby nowy Planex 2 szlifował przynajmniej tak dobrze, jak jego poprzednik czyli Planex 1.

Zdecydowaliśmy się, aby nad tymi oczekiwaniami pochylić się i wymyślić coś jeszcze lepszego. Coś, co będzie trwałe i tanie w eksploatacji dla naszych klientów.

Nasi Partnerzy badali nowe rozwiązania na różne sposoby. Szlifowali gładzie twarde oraz miękkie, sprawdzali co i jak długo wytrzyma i jaką daje jakość po wyszlifowaniu. Wsłuchiwaliśmy się w opinie z rynku i kombinowaliśmy jak tylko się da.

Na koniec otrzymaliśmy wynik końcowy, czyli przekładkę do PLANEX 2 HIGH QUALITY, wykonaną z tworzywa, do której przykręcana jest przekładka od firmy FESTOOL, pojedyncza, oryginalna, z małą modyfikacją, czyli z rozprutym na około obszyciem. Zauważyliśmy bowiem, iż obszycie to powoduje nierówne przyleganie talerza do ściany i  generujące na niektórych materiałach rysy na ścianie. Dlatego teraz możecie kupić w naszej firmie talerze bez obszycia, które po godzinach pieczołowicie dla Was szykujemy.

Dodatkowe rzeczy, które udało się uzyskać to:

  • lepsze przyleganie talerza do ściany,
  • planowanie ściany,
  • lepsze przysysanie do ściany nawet podczas, gdy podciśnienie jest ustawione jako najmniejsze,
  • niepowtarzalna jakość,
  • ograniczenie kosztów poprzez wydłużenie żywotności całego rozwiązania

Oficjalna cena za kompletny zestaw przekładki z tworzywa + przekładki bez obszycia wynosi brutto 650 zł.

Cena dla klientów, którzy urządzenie PLANEX 2 nabyli w naszej firmie Pomp Serwis wynosi za komplet 350 zł brutto.

Komplet można zamówić tutaj: www.mojformularz.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zespół Pomp Serwis

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Brak wpisów.